oyunal.com - PC, PS3, PS2, Sony PSP Oyunları

Ana Sayfa  |  Sık Kullanılanlara Ekle  |  Hakkımızda  |  Müşteri Hizmetleri  |  Sepet  Sepet   

Sepet
Toplamı:
0,00 TL
 
Hoşgeldiniz » Giriş Yap  ( Üye Olmak İstiyorum )
PC Oyunları   |   PlayStation 3   |   Sony PSP   |   PlayStation 3 Donanım   |   Online Oyun Üyelikleri   |   Sony PSP Donanım
  Sepetim  
     Sepetiniz Boş

Toplam:

0,00 TL
 
     
  Departmanlar  
     »  PC Oyunları
   »  PlayStation 3
   »  Sony PSP
   »  PlayStation 3 Donanım
   »  Online Oyun Üyelikleri
   »  Sony PSP Donanım
 
     
FIFA 09 (PC DVD) FIFA 09 (PC DVD)

Liste Fiyatı:  60,00 TL
 

%0,2

indirimoyunal.com Fiyatı:  50,76 TL + KDV
KDV Dahil:  59,90 TL
Havale ile:  58,10 TL
Taksit ile: 6 x 9,98 TL


Daha önce böyle bir futbol oynamadınız.

Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS), EA SPORTS™’un popüler FIFA 09 futbol oyunu için platformlara özel deneyimler yarattıklarını duyurdu. FIFA 09 her bir platformun donanım özelliklerinden sonuna kadar faydalanmak ve böylece eşsiz bir oyun deneyimi yaşatmak üzere özel olarak tasarlandı. Oyun sonbaharda PLAYSTATION®3 video oyun ve eğlence sistemi, Wii™ ev video oyun sistemi, PC, PlayStation®2 bilgisayar eğlence sistemi, Nintendo DS™, PSP® (PlayStation®Portable) sistem ve mobil platformlar için dünya çapında piyasalarda olacak.

Serinin İdari Yapımcısı ve Başkan Yardımcısı Andrew Wilson, “Dünyanın dört bir yanındaki futbol hayranlarına ve oyunculara kulak vererek her platform için ayrı bir FIFA 09 deneyimi sunmayı hedefledik,” diyor. “Herkes elinde bulunan sisteme özel ve hem benzersiz, hem de keyifli bir deneyim sunan bir futbol oyunu oynamak istiyor. Buna hak verdik ve her platforma özel kontroller tasarlayıp, yeni modlar ve özellikler ekledik.”

PLAYSTATION 3 sistemi 250’nin üzerinde yenilik ve ek içeren FIFA 09, oyunu tarzınıza ve yeteneklerinize uygun biçimde kişiselleştirmenize imkân sağlıyor. Yeni animasyon teknolojisi ile daha tepkili gelişine şutlar ve paslar, daha hızlı ve kontrollü top sürüşleri ve gelişmiş top saklama hareketleri sizleri bekliyor. Platformlarda kullanılan motorlardan sonuna kadar faydalanan yeni oyuncu ivmesi fizikleri sayesinde daha gerçekçi oyuncu çarpışmaları, top mücadeleleri ve çalımlar izleyeceksiniz.

“İstedikleri değişiklikleri yapabilmek için tüketicilerimizi dinledik,” diyor FIFA 09’un PLAYSTATION 3 sistemi Yapımcısı David Rutter. “Başka hiçbir oyun, oynanışı güçlendirecek 250’nin üzerinde özelliğe ve yeniliğe sahip değil. Gerçek futbol keyfini en ince ayrıntısına kadar yansıtmak üzere her şeyi baştan hazırladık.”

İlk kez oyun motoruna giriş yaparak stratejinizi belirleyebilecek ve herhangi bir koşul için takım arkadaşlarınızın tam olarak nerede durmaları gerektiğini seçebileceksiniz. Özel Takım Taktikleri ile takımın yönetiminde eşsiz derecede kontrol sahibi olacaksınız. Taktik ayarlarla oynayarak bilgisayar kontrolündeki oyuncuların ve takımınızın aynı gerçek hayattaki takımlar gibi oynamalarını sağlayabilecek, anında rakibin zayıflıkları üzerine oynayan stratejik değişiklikler yapabileceksiniz. Popüler “Be A Pro” modunun daha da geliştirilmiş hali olan “Be A Pro: Seasons” ile profesyonel bir oyuncu seçebilecek ya da yaratabilecek, milli kahraman olma yolunda bulunduğu pozisyonda dört yıldan uzun bir süre yeteneklerini geliştirebileceksiniz. Maç günü deneyimi, sahadaki orta ve yan hakemlerle birlikte çok daha gerçekçi olacak. Taraftarlar, stadyum atmosferleri ve yorumcular bölgelere özel olarak müthiş ayrıntılı biçimde hazırlandı.

Wii’de FIFA 09 All-Play deneyimini iki şekilde yaşayabilirsiniz – ister klasik “11’e 11” simülasyonun Wii’ye özel yorumunu oynayabilir, ya da Ronaldinho ve Wayne Rooney gibi favori yıldızlarının Mii™ versiyonlarını kullanarak eğlenceli ortamlarda “8’e 8” maçlar yapabilirsiniz. Yenilenmiş hareket ve tıkla-oynat kontrolleri ile FIFA 09 All-Play çok daha fazla yenilik içeriyor ve her yetenek seviyesinde oyuncular için müthiş biçimde dengelenmiş eğlenceli bir futbol aksiyonu vaat ediyor. Deneyimli oyuncular için yeteneklerine uygun olarak ayarlayabilecekleri gelişmiş kontrollerden, acemi oyuncuların eğlenceye yoğunlaşabilmelerini sağlayan yapay zeka destekli basitleştirilmiş kontrollere kadar dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

“Daha önce böyle bir futbol oynamadınız” diye konuşuyor FIFA 09 All-Play Yapımcısı Kaz Makita. “Yeni “8’e 8 Footii Match” modumuz Mii’nin kişiliğini yansıtan inanılmaz bir tarz sunuyor. Mii karakterlerinizi kullanarak en büyük yıldızlara karşı veya onlarla birlikte oynayabilir ve FIFA 09’un Wii versiyonu için özel olarak hazırlanmış benzersiz bir futbol deneyimi yaşayabilirsiniz.”

PC’deki FIFA 09 ise PC oyuncuların istekleri doğrultusunda yüksek kapasiteli oyun bilgisayarlarının tüm gücünü kullanan inanılmaz görseller içeriyor. Oyundaki yıldız oyuncular gerçekçi bir oyun için foto-realistik kalitede, baştan modellendi. PC’deki FIFA 09 ayrıca takımınız üzerinde daha da derin kontrol sahibi olmanızı sağlayacak, dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz fare kontrolleri de bulunduruyor. Ayrıca yeni entegre menü sistemleri sayesinde FIFA topluluğuna bağlanabilir ve FIFA 09 oynarken gerçek dünya futbolundan haberleri de anında takip edebilirsiniz.

“PC’ye özel bir deneyim yaratmak için yatırımlar ve geliştirmeler yaptık,” diyor Yapımcı Paul Hossack. “Oyuncular PC’lerine özel bir oyun deneyimi istiyorlardı, FIFA 09 tam da bunu gerçekleştiriyor işte.”

500 yeni animasyon sahnesi, yepyeni çarpışma ve engelleme mekanikleri EA SPORTS’un çok platformlu futbol motoru üzerinde son dört yılda yapılmış en büyük yenilikleri içeriyor ve FIFA 09’un PlayStation 2 sisteminde daha akıllı ve gerçekçi fiziksel sahneler içermesini sağlıyor. 360 derece alanda tespitte bulunabilen yeni çarpışma sistemi ile oyuncular futbolcularının fiziksel yeteneklerine uygun biçimde hareket edebilecek, ve hız, yön ve güç gibi özellikler çarpışmanın sertliğinden sonucuna kadar her şeyi belirleyecek. Animasyon sisteminde yapılan yenilikler hücum ve savunma arasındaki bire bir pozisyonlarda yetenekli oyuncuları ödüllendirecek şekilde düzenlendi. Hızlanma özellikleri ile bazı oyuncular topa daha erken basabilecek ve deparlarda avantaj sahibi olabilecekler. Ayrıca dört yeni yetenek hareketi ile birlikte Ronaldinho gibi hareketler yapabilmeniz için 32 farklı hareket emrinizde olacak.

PSP sistemi ve Nintendo DS’deki FIFA 09 yeni “Be A Pro” moduna sahip olacak, ayrıca her sistem için özel olarak tasarlanan ve gole giderken duyulan heyecanı yaşatacak olan eşsiz “Be A Pro” kamerası da yenilikler arasında.
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Pro Evolution Soccer 2009 (PC DVD) Şampiyonlar Ligi İlk Defa PES 2009 da.
  • UEFA CHAMPIONS LEAGUE - Yepyeni Uefa Champions League modu ile takımı...
FIFA 09 (PS3) Daha önce böyle bir futbol oynamadınız.

PLAYSTATION 3 Versiyonu En Zeki, En Gerçekçi ve En Sağlam Aksiyonları Sunaca...
 
 
 
Powered by KAZAZ           Visa / MasterCard

Oyun  |  Satış Sözleşmesi  |  Güvenlik & Gizlilik Politikası  |  Müşteri Hizmetleri  |  Hakkımızda  |  Sık Kullanılanlara Ekle  |  Ana Sayfa